Kalendář

Dnes je

svátek má .

Foto


Přístroje zásuvky, vypínače

Přístroje ABB

ABB je přední světová firma poskytující technologie pro energetiku a automatizaci, které umožňují energetickým a průmyslovým podnikům zvyšovat výkonnost při současném snížení dopadu jejich činnosti na životní prostředí. ABB má 124 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích.

Nabídka zde.

Přístroje Unica

Světový expert v ovládání elektrické energie Pomáháme lidem získat maximum z jejich energie Snili jste někdy o tom, že byste vylepšili svůj současný účet za spotřebu energie a navíc bez výpadku proudu? Máme řešení, jak učinit energii bezpečnou, spolehlivou a efektivní až po zásuvku ke spotřebiči.

Nabídka zde.

Přístroje Legrand

Lidé často investují peníze do krásného vybavení svých domovů - do velkých sedacích souprav, krásného obložení, moderní kuchyňské linky a podobně. Zkrátka se snaží celý dům zařídit tak, aby vypadal hezky a pohodlně. Nakonec ale celý dojem často zkazí obyčejný plastový bílý vypínač. Je třeba si uvědomit, že i takový detail, jakým jsou vypínače či zásuvky, je nedílnou součástí každého interiéru a dotváří celkový dojem, jakým na nás tento interiér působí. Denně ho užíváme a díváme se na něj. Přitom ho můžeme velice krásně a snadno sladit s detaily interiéru a tato investice, v porovnání s ostatními náklady na stavbu či rekonstrukci je minimální. Takže proč si kazit dojem z domova, ve kterém se chceme cítit dobře, když stačí tak málo, aby tento dojem byl dokonalý.

Nabídka zde.