Kalendář

Dnes je

svátek má .

Foto


Svítidla

Svítidla Eglo

Naše firma byla založena v roce 1991 s cílem obohatit trh o nová, vkusná a kvalitní venkovní svítidla, která vyrábíme dle vlastního designu. V současné době máme za sebou již více než 31 000 vyrobených svítidel, které se uplatnily jak na tuzemském, tak i náročném zahraničním trhu.

Nabídka zde.

Svítidla Massive

Nabídka zde.

Svítidla Osmont

Firma Osmont,s.r.o. se zabývá již 20 let výrobou svítidel, která jsou určená pro osvětlování interiérů i exteriérů. Hlavní nabídkou jsou svítidla s ručně vyráběnými stínítky z třívrstvého opálového skla. Výrobní program tvoří svítidla přisazená, tzn. stropní a nástěnná, i svítidla závěsná.

Nabídka zde.

Svítidla Fulgur

Od svého vzniku v Brně v roce 1991 se zabýváme výrobou, importem a distribucí svítidel s širokým uplatněním pro Český a Slovenský trh. Dodáváme do převážné většiny velkoobchodů v obou republikách a současně vyvážíme do několika dalších evropských zemí. Jedná se především o nouzová svítidla, úsporné zářivky, interiérová a venkovní svítidla (v provedení: stropní svítidla, zářivková svítidla, atd.), průmyslová a nouzová svítidla a další světelné zdroje.

Nabídka zde.